Image by Sylvain Mauroux

אני עוזר
לאנשים בלתי רגילים
להשיג מטרות בלתי אפשריות

הנה הביוגרפיה ״הרשמית״ שלי...

הנה הביוגרפיה ״הרשמית״ שלי...

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.35.21.jpeg

שי משולם הוא בעלים של חברת בוטיק שמאמנת ומייעצת לבעלי עסקים, יזמים ומנהלים בכירים ברחבי הארץ.

אנשים סופר מצליחים - שלא הייתם חושבים שהם צריכים מאמן - הם אלה שעובדים עם שי. בין לקוחותיו היו קצינים בכירים, בעלי עסקים עם מחזורים של עשרות מליונים, יזמים סדרתיים, רופאים ובוגרי האוניברסיטאות המובחרות בישראל. 

החזון הגדול של שי הוא להשפיע על 100,000 אנשים בעשור הקרוב. החברה שלו סייעה לבנות ולהקים עמותה לשינוי חברתי שמאמנת מעל 15,000 ילדים ברחבי הארץ ומעודדת אותם לעסוק בפעילות ספורטיבית ולנהל אורח חיים בריא.

לפני ששי הפך למאמן ויועץ הוא היה אחד מהדי.ג׳יים ומפיקי האירועים המובילים בישראל שליוותה מעל 700 זוגות ומשפחות באירועים החשובים בחיים שלהם.

הוא נשוי למישל ואבא לאביב. 

הנה הביוגרפיה ״האמיתית״ שלי...

הנה הביוגרפיה ״האמיתית״ שלי...

273610293_10223680692018063_2321746677879931614_n_edited.jpg

קוראים לי שי משולם. הציקו והרביצו לי. פיטרו אותי. כמעט ופשטתי רגל. הרגשתי בודד. איבדתי אנשים אהובים.

אימנתי לקוחות שחטפו כדור ממחבלים, התמכרו לאלכוהול וסמים, עברו התעללות, ונכנסו לחובות של מיליוני שקלים.

אבל אני גם מנהיג, מאמן, יועץ ושותף אסטרטגי לאנשים שפועלים ברמה הגבוהה ביותר מיזה 12 שנים. התמודדתי עם אתגרים רבים (בחיים ובעסקים) ואימנתי אנשים רבים שחוו חוויות משנות חיים. קיבלתי הצצה לאתגרים הסודיים של האנשים המצליחים שהכרתי, מ-קצינים בכירים ועד למולטי-מיליונרים. (רמז: יש להם את אותם האתגרים כמו לכולנו!)

אה, ואני בנאדם חברתי שאוהב בסתר את השקט שלו, שכל מה שהוא צריך זה כוס יין, חבילת אדממה וסרט איכותי.

כאוטודידקט שהשקיע מעל 150,000 ש״ח בהתפתחות שלו, קרא מעל 500 ספרים, עבר 5 הכשרות מקצועיות וצפה במעל 1000 שעות של תוכן מקצועי, חקרתי בהרחבה את השאלה הזו: איך שינויים קטנים יכולים לייצר ולהוביל שינויים משמעותיים בהישגים?

מחקרים מדעיים הוכיחו שיש הבדל של 0.1% בין המבנה הגנטי של כל בני האדם. זאת אומרת שהשינויים הקטנים ביותר בפרספקטיבה הם אלה שמשחקים תפקיד עצום ויוצרים שינויים עצומים.

אימון יכול להיות תהליך עוצמתי ומשפיע. ואני עוזר ללקוחות שלי לעשות את השינויים הזעירים האלה שמשנים את הכל עבורם.

אני מומחה בלהביא אנשים מצליחים

לרמות ההצלחה הגבוהות ביותר.

אני מוביל, אני חוקר, אני משכלל את הכישורים שלי ומשפר ללא הפסקה את הדרך שבה אני עובד עם הלקוחות שלי. אני לומד, קורא, וחוקר הרבה יותר מהלקוחות שלי, אפילו מאלה שיש להם תואר שני ודוקטורט. אני משקיע כמות עצומה של זמן, כסף ואנרגיה כחלק מההתפתחות המקצועית והאישית הבלתי פוסקת שלי.

אבל האמת היא שמשך רוב חיי הרגשתי חסר ביטחן. כלפי חוץ נראתי כבנאדם שבטוח בעצמו, אבל עמוק בפנים הרגשתי בודד. לא משנה כמה הצלחתי כלפי חוץ, לרוב קינאתי באנשים שחשבתי שמצליחים, מרוויחים או עושים דברים יותר מרגשים ממני.

היום אני מבין שתחושות חוסר הביטחון והבדידות נהפכו למתנות הכי יקרות שלי בעבודה מול בעלי עסקים ויזמים. מסתבר שיש לי כישרון ייחודי לראות כמה אנשים אחרים עוצמתיים - גם כשהם בעצמם לא רואים את זה.

הלקוחות שלי עושים דברים שמעט מאוד אנשים בעולם יכולים לעשות. הם עוצמתיים, נלהבים ומצליחים, ולא משנה מה הפרוייקט הבא שלהם - הם תמיד מרגישים שזה קפיצת מדרגה עבורם.

כאחד שהוא ביצועיסט בעצמו,

אני יודע שתמיד יש דרך טובה יותר.

לקביעת פגישת אימון